Mucho Burrito

0.00

Mucho Burrito

Mucho Burrito është tortillë e mbështellur 30cm, që vjen me zgjedhjen tuaj të orizit, fasuleve, mishit, dhe të gjitha salsave të shtëpisë përfshirë guacamole-n e famshme. Mucho Burrito is a 30cm wrapped tortilla, which comes with your choice of rice, beans, meat/veggie, and all the home salces including the famous guacamole.

 • Adobo Chicken - Mish i marinuar pule - €3.69
  Spicy Chicken - Mish i copëtuar dhe djegëst pule - €3.99
  Barbacoa - Mish i copëtuar viçi i përgaditur tradicionalisht për 6-8 orë - €4.99
  Mince - Mish i grirë viçi - €4.19
  Veggie - Me guacamole - €3.99
 • Oriz i bardh cilantro-lime
  Oriz integral cilantro-lime
  Sallatë e Gjelbërt
  Asnjë
 • Fasule e kuqe
  Fasule e kaftë
  Asnjë
 • Pico de Gallo (me domate)
  Chili Corn (me misër, pak e djegëst)
  Perime Fajita (me speca dhe qepë)
  Guacamole (me avokado dhe qepë) - €1.00
  Sallatë e Gjelbërt
  Lakër e kuqe & karrotë
  Djath i grirë
  Salca Kuqe-Chili (shumë e djegëst)
  Salca Kuqe-Mild (pak e djegëst)
  Sour Creme (me hudhër)
 • Shumë djegëst
  Pak djegëst
  Aspak djegëst
 • Aspak djegëstJu lutem keni parasysh se disa nga produktet më lartë kanë djegësti të vogël natyrale.

Chips, Desserts, Fruits & Drinks

Kompleto porosinë me pije, homemade pije freskuese dhe chips. Complete your order with drinks, homemade refreshments and chips.

 • Mucho FRUITS (Kiwi, Shegë, Pjeshkë, Mollë, Portokall) - €0.99
  Mucho Tomato SOUP - €0.99
  Mucho Broccoli SOUP - €0.99
  Large Tortilla CHIPS Classic +3 salsa - €1.49
  Large Tortilla CHIPS Spicy +3 salsa - €1.49
  Extra GUACAMOLE - €1.00
  Small Tortilla CHIPS Classic +1 salsa - €0.99
  Small Tortilla CHIPS Spicy +1 salsa - €0.99
  Salca Kuqe-Mild (pak e djegëst) - €0.20
  Salca Kuqe-Chili (shumë e djegëst) - €0.20
  Salca Sour Creme (me hudhër) - €0.20
  Mucho REFRESH - Citrus (Limon, Lime, Portokall) - €0.99
  Mucho REFRESH - Bosco (Fruta mali, Limon, Rrepë, Lime, Xhenxhefil, Portokall) - €0.99
  Mucho REFRESH - Verde (Kiwi, Spinaq, Mollë, Limon, Lime, Portokall) - €0.99
  Mucho TORTILLA petë 30cm - €0.20
  Mucho TORTILLA petë 15cm - €0.10
  Mini Sweet Taco - €0.49
  Sweet Taco - €0.79
 • Coca Cola 0.33L - €1.00
  Coca Cola Zero 0.33L - €1.00
  Fanta 0.33L - €1.00
  Schweppes 0.33L - €1.00
  Ujë Rugove 0.33L - €0.50
  Ujë i gazuar Radenska 0.33L - €1.00
  Birra Peja 0.33L - €1.50
  Corona 0.33L - €2.50
  Desperados 0.33L - €2.50
  Tuborg 0.33L - €2.50

Delivery deri n'shpi, në krejt PRISHTINËN!

Për porositë deri 9.99 EUR delivery kushton 1 EUR ndërsa për 10 EUR e më shumë delivery është pa pagesë.

Product total

Options total

Grand total

Category: Product ID: 1726

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mucho Burrito”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

Kërkojmë falje, por momentalisht jemi të mbyllur. Ne punojmë Hane-Shtune nga 10:30 deri 22:00.